Jako jediné sázkové poradenství v České a Slovenské republice naším novým klientům poskytujeme 30-denní, transparentní garanci spokojenosti. Jsme si totiž natolik jisti službami, které poskytujeme, že se nebojíme naším klientům garantovat maximální možnou spokojenost!

Funguje to zcela jednoduše – pokud nebudete v rámci uplynulých 30 dní s našimi službami spokojeni (což věříme a doufáme, že se nestane), máte nárok na kreditovou  kompenzaci – nebudeme se Vás ptát: „proč?“, „jakto?“, a nebo se s vámi hádat… Prostě Vám dáme náhradu, na kterou máte v rámci 30 denní garance spokojenosti nárok. Stačí nám napsat na email: garance@oksazky.cz a my Vaši žádost co nejrychleji vyřídíme.

Kompenzaci v rámci 30-denní garance spokojenosti provádíme tak, že Vám vrátíme částku 999 Kč, a to na Váš uživatelský účet u nás formou kreditů, které můžete dále využít / uplatnit na naše služby, případně převést za úplatu na jiného klienta (prodat je - obchod si ovšem musíte zařídit sami, my Vám jen pouze umožníme provést).


Přidejte se k nám a získejte přístup k našim super tipům ještě dnes! Díky naší 30-denní garanci spokojenosti téměř "bez rizika"!