Jako jediné sázkové poradenství v České a Slovenské republice naším novým klientům poskytujeme 30-denní, transparentní garanci spokojenosti. Jsme si totiž natolik jisti službami, které poskytujeme a výsledky, které tyto služby naším klientům přinesou, že se nebojíme naším klientům garantovat maximální možnou spokojenost!

Funguje to zcela jednoduše – pokud nebudete v rámci prvních 30 dní s našimi službami spokojeni (což je velmi nepravděpodobné), máte nárok na kompenzaci – nebudeme se Vás ptát: „proč?“, „jakto?“, a nebo se s vámi hádat… Prostě Vám dáme náhradu, na kterou máte v rámci 30 denní garance spokojenosti nárok. Stačí nám napsat na email: garance@oksazky.cz a my Vaši žádost co nejrychleji vyřídíme.

Kompenzaci v rámci 30-denní garance spokojenosti provádíme tak, že Vám vrátíme celou částku, kterou jste za své členství zaplatili, a to na Váš uživatelský účet u nás formou kreditů, které můžete dále využít / uplatnit na naše služby, případně převést za úplatu na jiného klienta (prodat je).


Přidejte se k nám a začněte vyhrávat ještě dnes! Díky naší 30-denní garanci spokojenosti téměř bez rizika!