Analyzátorský tým

Věříme, že náš velmi komplexní a rozsáhlý analyzátorský tým je jedním z hlavních důvodů našich úspěchů v kurzovém sázení. Věříme, že každý sázkař, který chce být dlouhodobě úspěšný a chce tedy pomýšlet na pravidelné a co nejvyšší výhry, by za sebou měl mít solidní a profesionální tým. Sázkové kanceláře přeci také netvoří kurzy a předpovědi k zápasům v jednom, ale mají celé týmy bookmakerů. Myslet si, že si můžete dlouhodobě vyhrávat sázením i ve stylu „one-man-show“, je dle našeho názoru přinejmenším velmi krátkozraké. V rámci našeho týmu se snažíme, aby měl každý analyzátor nějaké zaměření. Velmi často však pracujeme i způsobem, kdy jeden analyzátor analyzuje více oblastí / sportů / sázkových příležitostí. 

Podívejte se na část našeho týmu a zjistěte, i díky komu s námi vyhráváte!

 

Vedení analyzátorského týmu

Jakub Černický
Ředitel týmu analyzátorů

Jakub je jakožto ředitel celého týmu analyzátorů zodpovědný především za bezproblémový chod všech procesů v rámci důkladných analýz. Dohlíží také na kvalitu poskytovaných služeb a na důslednost hlavních analyzátorů. I on se podílí na tvorbě velké části tipů.

cernicky@oksazky.cz

Hlavní analyzátoři

Roman Duda
Hlavní analyzátor - zaměření na fotbal

Roman je naším hlavním analyzátorem. Věnuje se především fotbalu a okrajově se vyzná také v ledním hokeji. Vzhledem k jeho bohatým zkušenostem se sázením na fotbalové zápasy na všech možných úrovních a také díky jeho bohatým kontaktům a vazbám na velice zajímavé osobnosti, které společně vedly k suprovým výsledkům jeho tipů, získal Roman pozici hlavního fotbalového analyzátora v našem týmu.

+420 720 130 855
duda@oksazky.cz
Daniel Vondruš
Hlavní analyzátor - zaměření na tenis

Dan je nadšenec do mnoha sportů - od fotbalu, přes hokej až po tenis. Nejvíce však dle našeho názoru svým přehledem a znalostmi exceluje právě v tenisu, kterému se v rámci našeho týmu věnuje nejvíce. Každý, kdo kdy sázel dle tenisových tipů Daniela by měl potvrdit, že jeho úspěšnost je jen těžko uvěřitelná. Díky každodenní práci a sledování častému tenisových utkání má obrovský přehled, který umí skvěle uplatnit i při analyzování tenisových utkání na všemožných turnajích. I proto je v našem týmu jasná jednička, když přijde na tenisové tipy!

+420 608 606 452
vondrus@oksazky.cz
Michael Kalous
Hlavní analyzátor - zaměření na hokej

Lední hokej je náš národní sport, dalo by se říci. I proto jsme rádi, že jeho hlavním analyzátorem je v našem týmu, z našeho pohledu, skutečný profesionál. Profesionál, který se dokáže chladně oprostit od fanouškovství a ke každému zápasu vypracovat tip s tou nejdůkladnější a nezaujatou analýzou. Mezi jeho hlavní zaměření patří bezesporu světové šampionáty, NHL, KHL a česká extraliga. Díky významným zkušenostem a mnoha zajímavým kontaktům a informacím dokáže skvěle odhadnout i ty nejvyrovnanější zápasy a vždy vypracovat optimální sázkové příležitosti na danou sportovní událost. Jsme hrdí na to, že je Michael naším analyzátorem a hokejovým expertem!

+420 736 186 899
kalous@oksazky.cz
Zdeněk Masár
Expert na Bojové sporty (MMA, K1, Box, ...)

Zdenda byl jakožto jedna z hlavních osobností České a Slovenské scény bojových umění jasnou volbou do pozice hlavního analyzátora našeho týmu. Nejen, že se zná velmi dobře osobně se všemi profesionálními zápasníky MMA, ale zároveň sám působí jako rozhodčí skupiny B, a to i na tak prestižních galavečerech, jako je třeba XFN. Díky svému přehledu a zákulisním informacím nám dokáže velmi dobře poradit s utvářením těch nejúspěšnějších analýz a tipů ze světa MMA a bojových sportů obecně a my jsme moc rádi, že ho máme v týmu!

+420 775 232 228
masar@oksazky.cz

Spolupracující experti

Jan Kasl
Specialista na floorball
+420 777 430 958
kasl@oksazky.cz

Honza je naprostý fanatik do floorballu. Nejen, že ho velmi aktivně sám hrál na velmi vysoké úrovni, ale zároveň se osobně zná téměř se všemi prvoligovými a reprezentačními hráči, kteří za něco stojí. Díky svému ohromnému přehledu a nepřebernému množství kontaktů a zákulisních informací je Honza studnice prvotřídních informací, když příjde na analýzu floorballových utkání, a to jak na domácí, tak mezinárodní úrovni. Svou úspěšnost se snaží udržovat co nejvýše a my jsme moc rádi, že ho můžeme mít v týmu!

Sebastian Cinádr
Specialista na anglickou fotbalovou ligu
+420 723 366 590
cinadr@oksazky.cz

Sebastian je expertem na 1. a 2. anglickou fotbalovou ligu. Pokud to jen trochu lze, Sebastian nevynechá jediný zápas z této oblasti. Díky perfektní znalosti jednotlivých týmů, okolností, které je a jejich hráče doprovázení a také díky rozsáhlým sázkařským zkušenostem je Sebastian odborník na slovo vzatý, když přijde řeč na anglické nejvyšší fotbalové ligy. Bez něj si profesionální analýzy v této oblasti nedovedeme představit!

Miloš L
Specialista na Basketball
milosl@oksazky.cz

Ačkoliv na to Miloš nemusí svou výšku na první pohled vypadat, jedná se o jednoho z našich nejlepších analyzátorů na basketball. Jeho přínos je v rámci basketballových analýz a tipů slovy jen těžko popsatelný. Díky jeho informacím a mnohdy překvapivým pohledům na zápas se nám daří poskytovat jen ty nejlepší tipy na basket s tou nejvyšší možnou úspěšností!

Pavel Zapadlo
Specialista na tenis se zaměřením na Grandslamové turnaje
+ 420 607 068 753
zapadlo@oksazky.cz

Pavel je naším externím specialistou na tenis, konkrétně na velké Grandslamové turnaje, jako jsou například US Open, French Open, Australian Open, nebo jeden z nejznámějších turnajů na světě, Wimbledon. Díky Pavlovi máme velmi často hned z první ruky ty nejcennější informace, jaké bychom mohli k optimální analýze mít. Nejen, že Pavlovi znalosti z oblasti velkých tenisových turnajů jsou dechberoucí, ale ještě k tomu vždy skvěle odprezentované a zapojené do kontextu aktuálního dění v tenisovém světě a v osobních životech zainterestovaných tenistů / tenistek. I díky Pavlovi dosahujeme v našich tenisových tipech takové úspěšnosti, jaké dosahujeme. 

O společnosti

Hlavním cílem a posláním společnosti OKSAZKY je pomoci co nejvíce (nejen) sázkařům zajistit si co největší pasivní příjem pomocí sportovního kurzového sázení. Našeho cíle se snažíme dosáhnout především pomocí propracovaných strategií, komplexnímu týmu a obrovskému know-how ze světa kurzových sázek.

Podporovaní sportovci

Víme, že bez prvotřídních sportovců by nebylo na co sázet. Proto jsme se rozhodli alespoň některé z nich pravidelně podporovat. Velmi často jsou i díky nim a jejich informacím naše tipy tak úspěšné!

David Kozma (MMA)

David Kozma je aktuálním šampionem organizace OKTAGON MMA a my jsme moc rádi, že s ním můžeme spolupracovat!

Tomáš "Fidži" Fiala (MMA)

Tomáš Fiala je známým a úspěšným bojovníkem.

Michal "Migel" Konrád

Michal Konrád je účastníkem reality show OKTAGON výzva a velmi úspěšným bojovníkem MMA, který se aktuálně realizuje v organizaci OKTAGON MMA.

Kariéra

  • Chceš se stát členem jednoho z největších profesionálních sázkařských týmů ve střední Evropě?
  • Jsi expertem na určitě odvětví sportu a máš minimálně 5-leté zkušenosti s kurzovým sázením?
  • Máš zákulisní kontakty a chtěl by ses zapojit do tvorby těch nejúspěšnějších tipů v České a Slovenské republice?

Ozvi se nám pomocí kontaktního formuláře a pokud projdeš naším
výběrovým řízením, třeba si plácneme!

Napište nám pomocí formuláře