Analyzátorský tým

Věříme, že náš velmi komplexní a rozsáhlý analyzátorský tým je jedním z hlavních důvodů našich úspěchů. Věříme, že každý sázkař, který chce být dlouhodobě úspěšný a chce tedy pomýšlet na pravidelné výhry, by za sebou měl mít solidní a profesionální tým. Sázkové kanceláře přeci také netvoří kurzy a předpovědi k zápasům v jednom, ale mají celé týmy bookmakerů. Myslet si, že si můžete dlouhodobě vyhrávat sázením i ve stylu „one-man-show“, je dle našeho názoru přinejmenším velmi krátkozraké. V rámci našeho týmu se snažíme, aby měl každý analyzátor nějaké zaměření. Velmi často však pracujeme i způsobem, kdy jeden analyzátor analyzuje více oblastí / sportů / sázkových příležitostí. 

Podívejte se na část našeho týmu a zjistěte, i díky komu máte tak dobré tipy!

 

Vedení analyzátorského týmu

Jakub Černický
Ředitel týmu analyzátorů

Jakub je jakožto ředitel celého týmu analyzátorů zodpovědný především za sestavení týmu a jeho bezproblémový chod. Spolu s vedením společnosti dohlíží také na kvalitu poskytovaných služeb a na důslednost hlavních analyzátorů. I on se podílel na tvorbě některých tipů.

+420 777 631 952
cernicky@oksazky.cz

Hlavní analyzátoři

Sebastian Cinádr
HLAVNÍ ANALYZÁTOR - SPECIALIZACE NA FOTBAL

Sebastian se v průběhu času stal naším hlavním analyzátorem, který se specializuje zejména na 1. a 2. anglickou fotbalovou ligu. Pokud to jen trochu lze, Sebastian nenenechá skoro žádný zápas z této oblasti bez povšimnutí. Díky perfektní znalosti jednotlivých týmů, okolností, které je a jejich hráče doprovázení a také díky rozsáhlým analyzátorským a sázkařským zkušenostem je dle našeho názoru Sebastian odborník na slovo vzatý, když přijde řeč na anglické (nejen) nejvyšší fotbalové ligy. Se Sebastianem spolupracujeme již velmi dlouho a za dobu spolupráce se kvalita jeho analýz bohatě osvědčila. Bez něj si profesionální fotbalové analýzy nedovedeme představit! Výjimečně v rámci tvorby tipů zabrousí i do jiných sportovních odvětví, ale fotbal je fotbal.

cinadr@oksazky.cz
Miloš Lindr
HLAVNÍ ANALYZÁTOR - Specializace na Basketbal + Ostatní sporty

Miloš s námi, jako analyzátor, také spolupracuje již delší dobu, během které se dokázal vypracovat z externího analyzátora na jednoho z hlavních členů týmu analyzátorů. Ačkoliv na to Miloš nemusí svou výšku na první pohled vypadat, jedná se o jednoho z našich nejlepších analyzátorů na basketball. Určitě se však nevěnuje jen Basketballu. Jeho záběr je velmi široký a zejména v poslední době se věnuje i analýzám ze světa Fotbalu a Hokeje, které ho baví více a více. Díky Milošovým informacím a mnohdy překvapivým pohledům na zápas se nám daří poskytovat velmi dobré tipy na basket, které jsou mezi našimi klienty, jak pevně věříme, velmi oblíbené!

milosl@oksazky.cz
Pavel Zapadlo
HLAVNÍ ANALYZÁTOR - Specializace na tenis

Pavel je naším hlavním analyzátorem se zaměřením především na tenis, zejména na velké Grandslamové turnaje, jako jsou například US Open, French Open, Australian Open, nebo jeden z nejznámějších turnajů na světě, Wimbledon. Díky Pavlovi máme velmi často opravdu kvalitní analýzy s těmi nejcennějšími informacemi, které by měla správná analýza mít. Nejen, že Pavlovi znalosti z oblasti velkých tenisových turnajů jsou dechberoucí, ale ještě k tomu vždy skvěle odprezentované a zapojené do kontextu aktuálního dění v tenisovém světě a občas i v osobních životech zainterestovaných tenistů / tenistek. I díky Pavlovi mají naše tenisové tipy a analýzy takovou oblibu a úspěšnosti, jakou mají. 

+ 420 607 068 753
zapadlo@oksazky.cz
Adam Lelek
HLAVNÍ ANALYZÁTOR - Specializace na významné Fotbalové ligy

Adam se k našemu hlavnímu týmu přidal relativně nedávno, a to na základě doporučení jednoho z členů našeho týmu, který nemohl uvěřit jeho skvělým výsledkům a znalostem, zejména z fotbalového prostředí. Po krátkém testu a ověření znalostí a zkušeností bylo jasno - Adam nesmí chybět mezi námi! Zhruba 20 let sám aktivně hraje Fotbal a významnější fotbalové události / zápasy sleduje na denním pořádku! Nejen díky tomu má obrovský přehled a extrémní množství informací, které je připraven předat našim klientům skrze propracované analýzy a pečlivě vybrané tipy! Mezi Adamovy oblíbené týmy patří například FC Barcelona, Bayern Mnichov, nebo Dortmund (takže o těchto celcích toho ví ještě více, než o jiných) a my věříme, že Adam bude patřit mezi Vaše oblíbené analyzátory!

lelek@oksazky.cz

Spolupracující experti

Roman Duda
Externí analyzátor - zaměření na fotbal
duda@oksazky.cz

Roman je naším externím / spolupracujícím analyzátorem, kterého máme v záloze, kdyby náhodou někdo z našich hlavních analyzátorů vypadl. Věnuje se především fotbalu a okrajově se vyzná také v ledním hokeji. Vzhledem k jeho bohatým zkušenostem se sázením na fotbalové zápasy na všech možných úrovních jsme moc rádi, že jej můžeme mít v týmu spolupraovníků našeho týmu.

Daniel Vondruš
Externí analyzátor - zaměření na tenis
vondrus@oksazky.cz

Náš externí analyzátor Dan je nadšenec do mnoha sportů - od fotbalu, přes hokej až po tenis. Nejvíce však dle našeho názoru svým přehledem a znalostmi exceluje právě v tenisu. Dan je naše pojistka v záloze pro případ, že by odpadl náš hlavní tenisový analyzátor Pavel. Díky častému sledování tenisových utkání má Dan obrovský přehled, který věříme, že umí skvěle uplatnit i při analyzování tenisových utkání na všemožných turnajích. I proto je moc dobře, že je v našem týmu, když přijde na tenisové tipy "ze zálohy"!

Michael Kalous
Externí analyzátor - zaměření na hokej
kalous@oksazky.cz

Lední hokej je náš národní sport, dalo by se říci. I proto jsme rádi, že máme v záloze jakožto spolupracujícího specialistu Michaela, který je, z našeho pohledu, skutečný profesionál. Profesionál, který se dokáže chladně oprostit od fanouškovství a ke každému zápasu vypracovat tip s tou nejdůkladnější a nezaujatou analýzou. Mezi jeho hlavní zaměření patří bezesporu světové šampionáty, NHL, KHL a česká extraliga. Díky významným zkušenostem a mnoha zajímavým informacím věříme, že dokáže skvěle odhadnout i ty nejvyrovnanější zápasy a vždy vypracovat ty nejlepší tipy na danou sportovní událost. Jsme hrdí na to, že je Michael naším analyzátorem a hokejovým expertem v záloze!

Jan Kasl
Specialista na floorball
kasl@oksazky.cz

Honza je naprostý fanatik do floorballu. Nejen, že ho velmi aktivně sám hrál na velmi vysoké úrovni, ale zároveň se osobně zná téměř se všemi prvoligovými a reprezentačními hráči, kteří za něco stojí. Díky svému ohromnému přehledu a nepřebernému množství kontaktů a zákulisních informací je Honza studnice prvotřídních informací, když příjde na analýzu floorballových utkání, a to jak na domácí, tak mezinárodní úrovni. Svou úspěšnost se snaží udržovat co nejvýše a my jsme moc rádi, že ho můžeme mít ve spolupracujícím týmu!

Externí konzultanti

Zdeněk Masár
Externí konzultant - Bojové sporty (MMA, ...)
masar@oksazky.cz

Zdenda byl jakožto jedna z hlavních osobností České a Slovenské scény bojových umění jasnou volbou do pozice jednoho z analyzátorů a konzultantů našeho týmu, když přijde na MMA. Nejen, že se zná velmi dobře osobně s mnoha profesionálními zápasníky MMA, ale zároveň sám působí jako rozhodčí skupiny B, a to i na tak prestižních galavečerech, jako bylo třeba XFN. Díky svému přehledu a zákulisním informacím věříme, že nám dokáže velmi dobře poradit s utvářením těch nejúspěšnějších analýz a tipů ze světa MMA a bojových sportů obecně a my jsme moc rádi, že ho máme v týmu! Na analýzách a tipech na MMA velmi intenzivně pracuje i užší vedení týmu, neboť má ve světě MMA mnoho kontaktů a sázkařských zkušeností. Zdeněk tedy plní především konzultanta a odborné spojky se zápasníky. 

O společnosti

Hlavním cílem a posláním společnosti OKSAZKY je pomoci co nejvíce (nejen) sázkařům zajistit si ty absolutně nejlepší tipy (nejen) na sport na trhu. Našeho cíle se snažíme dosáhnout především pomocí propracovaných strategií, komplexnímu týmu a obrovskému know-how ze světa kurzových sázek.

Podporovaní sportovci

Víme, že bez prvotřídních sportovců by nebylo na co sázet. Proto jsme se rozhodli alespoň některé z nich pravidelně podporovat. Velmi často jsou i díky nim a jejich informacím naše tipy tak úspěšné!

Michal "Migel" Konrád

Michal Konrád je účastníkem reality show OKTAGON výzva a velmi úspěšným bojovníkem MMA, který se aktuálně realizuje v organizaci OKTAGON MMA.

Jaroslav Jartim

Jaroslav Jartim je ostřílený zápasník a veterán organizace ONE FC! 

Kariéra

  • Chceš se stát členem jednoho z největších profesionálních sázkařských týmů ve střední Evropě?
  • Jsi expertem na určitě odvětví sportu a máš minimálně 5-leté zkušenosti s kurzovým sázením?
  • Máš zákulisní kontakty a chtěl by ses zapojit do tvorby těch nejúspěšnějších tipů v České a Slovenské republice?

Ozvi se nám pomocí kontaktního formuláře a pokud projdeš naším
výběrovým řízením, třeba si plácneme!

Napište nám pomocí formuláře