Jak probíhá výběr a analýza těch nejlepších tipů

Krok 1
Výběr sportovní události
Krok 2
Hrubá analýza na základě dat
Krok 3
Kontrola a případné doplnění analýzy
Krok 4
Pokus o propojení s našimi kontakty
Krok 5
Validace a zhodnocení kurzů
Krok 6
Vytvoření denní sestavy tipů
Krok 7
Přidání tipů, analýz a strategie

Krok 1:Výběr sportovní události

Nejprve vybereme vhodnou sportovní příležitost k dalšímu rozboru. V tomto prvním kroku se jedná pouze o hrubý výběr, na jehož základě sportovní příležitost následně podléhá další intenzivní analýze. V tomto kroku dbáme především na to, abychom neztráceli čas s od základu špatnými sázkařskými příležitostmi, které se ovšem pro běžného sázkaře mohou na první pohled jevit jako velmi lukrativní. Ptáte se proč? Odpověď je jednoduchá - sázkové kanceláře mají totiž v oblibě takové sportovní události promovat, nejčastěji například pomocí „profesionálních“ analýz na jejich webových stránkách zdarma… „Bet-picker“ v našem týmu má za úkol odhalit tyto „lsti“ sázkových kanceláří a každý den vybrat optimální sportovní příležitosti k dalším analýzám.

Krok 2:Hrubá analýza na základě dat

Kde většina (i pokročilých) sázkařů a „profesionálních“ sázkových poradenství končí, my začínáme! Druhým krokem v rámci našeho procesu důkladné analýzy je tzv. HRUBÁ ANALÝZA vybrané sportovní události, a to na základě jednak veřejně dostupných, a jednak našich interně nashromážděných dat. Mezi data, která zohledňujeme v druhém kroku (tedy při provádění hrubé analýzy), patří jak data o obou celcích (výhry, prohry, vzájemné zápasy, obvyklá forma na daném místě, statistiky v rolích domácí/hosté, nedávné přestupy hráčů, …), tak data o jednotlivých hráčích (klíčoví hráči a jejich aktuální forma, jejich výkony v minulých zápasech, nedávné události v soukromých životech klíčových hráčů, atd.). Po dokončení této hrubé analýzy získáme alespoň základní představu o tom, jak by se měla daná sportovní událost vyvíjet. Analýza nemusí probíhat písemně a nemusí být vždy písemně zpracovaná - většinou pro úsporu času tuto analýzu děláme pouze ústně.

Krok 3:Kontrola a případné doplnění analýzy

Čas od času se hodí i uplatnění tohoto kroku. Jak jste si asi všimli ze složení našeho týmu, rádi děláme věci profesionálně a spolupracujeme i se zkušenými sázkaři. Velká část z členů našeho týmu (ať už interního, či externího) se zaměřuje na jednu konkrétní ligu, resp. jedno konkrétní odvětví sportu. Ve vybraných případech po tom, co někdo z našeho týmu zanalyzuje veřejně i interně nashromážděná data, předá kompletní „hrubou analýzu“ se všemi informacemi jednomu z našich expertů na konkrétní ligu/sport. Jeho úkolem je vmíchat do hrubé analýzy svůj odborný názor a zkušenou intuici. Ne vždy je to však nezbytně nutné.

Život, a sportovní sázení tím spíše, není jen o datech a matematice… Občas zkrátka musíte znát „něco navíc“ a umět rozpoznat vhodnou příležitost. Od toho jsou tu (převážně externí) experti, se kterými nám je ctí spolupracovat!

Krok 4:Pokus o propojení s našimi kontakty

V tuto chvíli už jsme vybranou sportovní událost buď vyřadili z dalšího procesu analýzy, nebo jsme si velmi jisti jejím průběhem a výsledkem. Protože však nechceme vůbec nic ponechat náhodě, práce na tipu ještě nekončí. V tomto kroku se snažíme zjistit co nejvíce možných zákulisních informací a ne úplně veřejných dat.
Jasně, ne vždy se to povede – těžko bychom mohli mít spřátelený / zákulisní kontakt v každém týmu všech sportovních celků i jednotlivců na celém světě. Snažíme se ovšem budovat jisté konexe a i dle nich se snažíme vybírat sportovní události k analýze v prvním kroku. Většinou je tedy velmi pravděpodobné, že se dostaneme k velmi zajímavým informacím, které buď potvrdí, anebo (v této fázi již velmi zřídka) vyvrátí naši dosavadní analýzu. 

Krok 5:Validace a zhodnocení kurzů

V pátém kroku se již blížíme do cíle. Kompletně vyhotovenou a závaznou analýzu zhodnotíme ještě z pohledu „čísel“. Obvykle se jedná o určení „fair value“ kurzů a posouzení vypsaného kurzu. Tento velice důležitý krok má za úkol vybrat na základě vytvořené analýzy tu nejvhodnější sázku (sázkovou příležitost) na danou sportovní událost, která má ten nejvyšší možný kurz s co nejmenším možným rizikem (dle našeho názoru). V tomto kroku se snažíme odhalit chyby sázkových kanceláří učiněné při vypisování kurzů a vybrat tak tu nejlepší možnou sázku s co nejvyšším kurzem.
Zde se rozhodne, zda-li se bude sázet „over“, „under“, „hcp.“, výhra / neprohra / prohra, ojediněle třeba i střelec branky, apod. V tomto kroku zároveň navrhneme důvěru pro daný tip v souvislosti se zvolenou sázkou, resp. kurzem.

Krok 6:Vytvoření denní sestavy tipů

V šestém, předposledním kroku, dbáme na celkovou sestavu zanalyzovaných tipů pro daný den. V tomto kroku také celý tým společně vytvoří strategii pro optimální rozmístění sázek na všechny dodané tipy. Je velmi podstatné, aby se každý tip vsadit za určité % běžné sázkové jednotky. Jen tak je zajištěna co největší šanci velmi vysoké úspěšnosti.
Díky kvalitně vypracované strategii naši klienti každý den přesně ví, kolik mají na jaký tip vsadit a jaké sázkové příležitosti by v daném dni rozhodně neměli vynechat (podle deklarované důvěry ke každému tipu). 

Krok 7:Přidání tipů, analýz a strategie

Abyste mohli veškeré tipy a strategie pohodlně nastudovat a využít, dbáme na to, aby byly do vaší VIP sekce přidány včas – to znamená ideálně s alespoň 24 hodinovým předstihem. Občas se může stát, že čekáme na dokončení analýzy, nebo třeba na lepší kurz… V takovém případě se může může dodání daného tipu / strategie mírně opozdit. Nikdy by však neměl být přidán tip později, než 4 hodiny před sportovní událostí!

Naše hodnoty

85%+ uspěšnost

Úspěšnost je v sázení spolu s kurzem tím nejdůležitějším ukazatelem kvalitních tipů! My se tu naši snažíme držet nad hranicí 85%, neboť pevně věříme, že naši klienti si zaslouží jen to nejlepší!

Komplexní tým

Jedinec nikdy nebude úspěšnější než desítky zaměstnanců sázkových kanceláří. I proto pevně věříme v náš komplexní tým, který z nás dělá skutečné profesionály!

Pravidelný měsíční příjem

Zajistit si pravidelný měsíční příjem sázením je snem snad každého sportovního fanouška! Jsme moc rádi, že vám můžeme pomáhat plnit si sny!

Kurzy minimálně 1.7+

Není umění vsázet malé kurzy. I proto se snažíme průměrnou hranici našich kurzů držet vždy minimálně nad hranicí 1.7!

Profesionální servis

Chceme, aby s námi klienti zůstávali dlouhodobě a šířili se o nás do světa jen pozitivní a radostné reference. Chceme, aby naši klienti vyhrávali a všichni jsme tak byli spokojeni. I proto se snažíme poskytovat našim zákazníkům co nejkvalitnější servis!

30 denní garance spokojenosti

V naše služby věříme natolik, že se nebojíme poskytnout novým klientům 30-denní garanci spokojenosti. Nebyli jste s našimi službami po uplynutí 30 dní spokojeni? Jednoduše nám napište a domluvíme se na kompenzaci ve formě kreditů!

Naše zázemí

Kvalitní zázemí pro náš tým je jedna z našich priorit! Věříme, že ke kvalitně odvedené práci neodmyslitelně patří příjemné pracovní prostředí! Podívejte se, jak to u nás vypadá!

Spočítejte si možné zisky a návratnost své investice!

Kalkulačka možných výher

Spočítejte si, kolik si s námi můžete vyhrát!

Výše sázky na tiket nemůže být větší než kapitál

Na základě Vámi zadaných údajů byste s námi mohli dosáhnout následujících výher:
Za den
4 860
Za týden
34 860
Za měsíc
134 860

Jak funguje kalkulačka možných výher?

Na základě Vámi zadaných vstupních dat kalkulačka vypočítá výhry, kterých byste měli s pomocí našich tipů mohli dosáhnout.

Kalkulačka možných výher pracuje mimo jiné s průměrnými kurzy sázkových kanceláří, s naší ilustrační historií tipů a úspěšností, kterou se snažíme držet co nejvýše!

Podstatná je také Vaše zvolená míra rizika, které jste ochotni postoupit. Ani u nejrizikovější možnosti byste se však neměli obávat výrazných ztrát – naopak: kalkulačka počítá s jistou rezervou a reálné výhry tak mohou být ještě vyšší!

Podívejte se, jak vypadá obvyklá analýza ke každému z našich tipů! Ukázková analýza