Jak ideálně probíhá výběr a analýza některých našich tipů

Krok 1
Výběr sportovní události
Krok 2
Hrubá analýza na základě dat
Krok 3
Kontrola a případné doplnění analýzy
Krok 4
Pokus o propojení s našimi kontakty
Krok 5
Validace a zhodnocení kurzů
Krok 6
Vytvoření denní sestavy tipů
Krok 7
Přidání tipů, analýz a strategie

Krok 1:Výběr sportovní události

Nejprve se snažíme vybrat vhodnou sportovní příležitost k dalšímu rozboru. V tomto prvním kroku se jedná pouze o hrubý výběr, na jehož základě sportovní příležitost následně podléhá další intenzivní analýze. V tomto kroku dbáme především na to, abychom neztráceli čas s od základu špatnými sázkařskými příležitostmi, které se ovšem pro běžného sázkaře mohou na první pohled jevit jako velmi lukrativní. Ptáte se proč? Odpověď je jednoduchá - sázkové kanceláře mají totiž v oblibě takové sportovní události promovat, nejčastěji například pomocí „profesionálních“ analýz na jejich webových stránkách zdarma… Analyzátor v našem týmu má za úkol odhalit tyto „lsti“ sázkových kanceláří a každý den vybrat optimální sportovní příležitosti k dalším analýzám.

Krok 2:Hrubá analýza na základě dat

Kde většina (i pokročilých) sázkařů a „profesionálních“ sázkových poradenství končí, my začínáme! Druhým krokem v rámci našeho procesu důkladné analýzy je tzv. HRUBÁ ANALÝZA vybrané sportovní události, a to na základě jednak veřejně dostupných, a jednak interně nashromážděných dat našich analyzátorů. Mezi data, která se snažíme zohledňovat v druhém kroku (tedy při provádění hrubé analýzy), patří jak data o obou celcích (výhry, prohry, vzájemné zápasy, obvyklá forma na daném místě, statistiky v rolích domácí/hosté, nedávné přestupy hráčů, …), tak data o jednotlivých hráčích (klíčoví hráči a jejich aktuální forma, jejich výkony v minulých zápasech, nedávné dohledatelné události v soukromých životech klíčových hráčů, atd.). Po dokončení této hrubé analýzy získáme alespoň základní představu o tom, jak by se měla daná sportovní událost vyvíjet. Analýza nemusí probíhat písemně a nemusí být vždy písemně zpracovaná - většinou pro úsporu času tuto analýzu děláme pouze ústně. 

Krok 3:Kontrola a případné doplnění analýzy

Čas od času se, když to jde, hodí i uplatnění tohoto kroku. Jak jste si asi všimli ze složení našeho týmu, rádi děláme věci profesionálně a spolupracujeme i se zkušenými analyzátory. Velká část z členů našeho týmu (ať už interního, či externího) se zaměřuje zejména na jeden konkrétní sport, resp. jedno / několik konkrétních odvětví sportu. Ve vybraných případech po tom, co někdo z našeho týmu zanalyzuje veřejně i interně nashromážděná data, prokonzultuje kompletní „hrubou analýzu“ se všemi informacemi s některým z našich expertů na konkrétní ligu/sport. Jeho úkolem je vmíchat do hrubé analýzy svůj názor a zkušenou intuici. Ne vždy je to však nezbytně nutné / proveditelné.

Život, a sportovní sázení tím spíše, není jen o datech a matematice… Občas zkrátka musíte znát „něco navíc“, "mít čuch" a umět rozpoznat vhodnou příležitost. Od toho jsou tu naši specialisté analyzátoři, se kterými nám je ctí spolupracovat!

Krok 4:Pokus o propojení s našimi kontakty

V tuto chvíli už jsme vybranou sportovní událost buď vyřadili z dalšího procesu analýzy, nebo věříme, že jsme si celkem jisti jejím průběhem a výsledkem. Protože toho však chceme co nejméně ponechat náhodě, práce na tipu ještě nekončí. V tomto kroku se snažíme dohledat / zjistit co nejvíce možných "zákulisních" informací a ne úplně veřejných dat. Jasně, samozřejmě že ne vždy se to povede – těžko bychom mohli mít nějaký zajímavý kontakt v každém týmu všech sportovních celků i jednotlivců na celém světě. Snažíme se ovšem budovat o nejvíce konexí, abychom při analýzách měli co nejvíce informací. Občas je tedy pravděpodobné, že se dostaneme k velmi zajímavým informacím, které buď potvrdí, anebo (v této fázi již velmi zřídka) vyvrátí naši dosavadní analýzu tipu. 

Krok 5:Validace a zhodnocení kurzů

V pátém kroku se již blížíme do cíle. Kompletně vyhotovenou a závaznou analýzu zhodnotíme ještě z pohledu „čísel“. Obvykle se jedná o určení „fair value“ kurzů a posouzení vypsaného kurzu. Tento velice důležitý krok má za úkol vybrat na základě vytvořené analýzy tu nejvhodnější sázku (sázkovou příležitost) na danou sportovní událost, která má ten nejvyšší možný kurz s co nejmenším možným rizikem (dle našeho názoru). V tomto kroku se snažíme odhalit chyby sázkových kanceláří učiněné při vypisování kurzů a vybrat tak tu nejlepší možnou sázku s co nejvyšším kurzem.
Zde se může ještě změnit rozhodnutí, zda-li se bude sázet výhra / neprohra / prohra, nebo něco jiného, jako třeba 
„over“, „under“, „hcp.“,  ojediněle třeba i střelec branky, apod. V tomto kroku zároveň navrhneme člověku, který tipy přidává na web, důvěru pro daný tip v souvislosti se zvolenou sázkou, resp. kurzem. 


Krok 6:Vytvoření denní sestavy tipů

V šestém, předposledním kroku, dbáme na celkovou sestavu zanalyzovaných tipů pro daný den. V tomto kroku také náš "přidvač tipů" vytvoří ve spolupráci s daty, které vyplynuly z analýz, strategii pro optimální rozmístění sázek na všechny dodané tipy (obvykle pomocí prezentované důvěry u každého tipu). Pro sázkaře je velmi podstatné, aby se každý tip vsadit za určité % běžné sázkové jednotky. Jen tak může být šance dlouhodobě úspěšného sázení obstojná.
Díky kvalitně vypracované sestavě tipů naši klienti každý den přesně ví, kolik by dle našeho názoru měli na jaký tip vsadit a jaké sázkové příležitosti by v daném dni rozhodně neměli vynechat (podle deklarované důvěry ke každému tipu). 

Krok 7:Přidání tipů, analýz a strategie

Abyste mohli veškeré tipy pohodlně nastudovat a využít, dbáme na to, aby byly do vaší VIP sekce přidány včas – to znamená ideálně s několika-hodinovým předstihem. Občas se může stát, že čekáme na dokončení analýzy, nebo třeba na lepší kurz… V takovém případě se může může dodání daného tipu / strategie mírně opozdit. Nikdy by však neměl být přidán tip později, než 3-4 hodiny před sportovní událostí! A pokud ano, moc se omlouváme. 

Naše hodnoty

Co nejvyšší úspěšnost

Úspěšnost je při poskytování tipů, spolu s kurzem, dle našeho názoru velmi důležitá! My se tu naši snažíme držet co nejvýše (v ideálním případě nad hranicí 80%), neboť pevně věříme, že naši klienti si zaslouží jen to nejlepší! Ne vždy se to povede, ale to je holt sport. 

Komplexní tým

Jedinec nikdy nebude úspěšnější než desítky zaměstnanců sázkových kanceláří. I proto pevně věříme v náš komplexní tým, který z nás dělá skutečné profesionály!

Možnost zajímavých výher

Užívat si co nejčastěji pořádné výhry je snem snad každého sportovního fanouška! Jsme moc rádi, že je často můžeme zažívat s vámi!

co nejlepší kurzy

Není umění vsázet malé kurzy. I proto se snažíme průměrnou hranici našich kurzů držet minimálně nad hranicí 1.8! I když je jasné, že výjimečně máme tipy i s nižším kurzem. 

Profesionální servis

Chceme, aby s námi klienti zůstávali dlouhodobě a šířili se o nás do světa jen pozitivní a radostné reference. Chceme, aby naši klienti byly s poskytnutými tipy maximálně spokojeni, neboť to pak těší i nás. I proto se snažíme poskytovat našim zákazníkům co nejkvalitnější servis - i když je to občas obtížné!

30 denní garance spokojenosti

V naše služby věříme natolik, že se nebojíme poskytnout novým klientům 30-denní garanci spokojenosti. Nebyli jste s našimi službami po uplynutí 30 dní spokojeni? Jednoduše nám napište a domluvíme se na kompenzaci ve formě kreditů na Váš zákaznický účet!

Naše zázemí

Kvalitní zázemí pro náš tým je jedna z našich priorit! Věříme, že ke kvalitně odvedené práci neodmyslitelně patří příjemné pracovní prostředí! Podívejte se, jak to u nás vypadá!

Spočítejte si možné výhry a návratnost své investice!

Kalkulačka možných výher

Spočítejte si, kolik si s námi můžete vyhrát!

Výše sázky na tiket nemůže být větší než kapitál

Na základě Vámi zadaných údajů byste s námi mohli (v případě optimální úspěšnosti, která nemusí nastat) dosáhnout následujících výher:
Za den
4 860
Za týden
34 860
Za měsíc
134 860

Jak funguje kalkulačka možných výher?

Na základě Vámi zadaných vstupních dat kalkulačka vypočítá výhry, kterých byste mohli s pomocí našich tipů v případě dobré úspěšnosti dosáhnout.

Kalkulačka možných výher pracuje mimo jiné s průměrnými kurzy sázkových kanceláří, s naší ilustrační historií vybraných tipů a ideální úspěšností, kterou se snažíme držet co nejvýše!

Podstatná je také Vaše zvolená míra rizika, které jste ochotni postoupit. Kalkulačka počítá s jistou rezervou a reálné výhry tak mohou být ještě vyšší! Kalkulačka však zároveň rozhodně není garancí, že daných výher dosáhnete. Počítá s ideální úspěšností tipů, která v kurzovém sázení vždy nemusí nastat.

 

Upozornění: Naše kalkulačka ukazuje, kolik byste mohli na základě Vámi zadaných údajů a s předpokladem úspěšných sázek vyhrát. Pamatujte však na to, že stejně jako ve sportu, i při sázení závisí úspěch na štěstí.

Výpočet možné výhry je závislý na dlouhodobé vysoké úspěšnosti sázek a je pouze ilustrační. Ok Sázky nemohou garantovat výhru při kurzové sázce ani dlouhodobou úspěšnost v kurzovém sázení.

Podívejte se, jak vypadá obvyklá analýza k našim nejlepším tipům! Ukázková analýza